מודול API - תקשור עם מחשבים וממשקי נתונים חיצוניים

המנהלים: אאד, רדיופון, שמואל, כותב מוסמך, חוקר, קופת הקהל

קול הירושלמי

Re: ביטול האפשרות לחזרה שלב אחד אחורה - לשלוחה שמעל

הודעהעל ידי קול הירושלמי » 15:39 16/01/2020

ab3489 כתב:איך מבטלים את האפשרות לחזרה שלב אחד אחורה? שבהקשה על # או * או כשישנה איזו שגיאה, שהמערכת לא תחזיר אותו לשלוחה שמעל! בהגדרות הרגילות כמדומני ישנה הגדרה לביטול האפשרות לחזרה לשלוחה שמעל. איך מגדירים בAPI? (יש לי תתי שלוחות לדוגמא: 1/1/1 אני לא רוצה שיחזור מ1 השלישי ל1 השני שמעליו 1/1/1)
מקוה שהובנתי. תודה רבה.

ניתן להגדיר שלוחה אליה יועבר המאזין במקרה של חוסר תגובה בשרת, או תגובה בפורמט שגוי:

קוד: בחר הכל

api_end_goto=/

bc98400

הודעהעל ידי bc98400 » 19:20 16/01/2020

קול הירושלמי כתב:
ab3489 כתב:איך מבטלים את האפשרות לחזרה שלב אחד אחורה? שבהקשה על # או * או כשישנה איזו שגיאה, שהמערכת לא תחזיר אותו לשלוחה שמעל! בהגדרות הרגילות כמדומני ישנה הגדרה לביטול האפשרות לחזרה לשלוחה שמעל. איך מגדירים בAPI? (יש לי תתי שלוחות לדוגמא: 1/1/1 אני לא רוצה שיחזור מ1 השלישי ל1 השני שמעליו 1/1/1)
מקוה שהובנתי. תודה רבה.

ניתן להגדיר שלוחה אליה יועבר המאזין במקרה של חוסר תגובה בשרת, או תגובה בפורמט שגוי:

api_end_goto=/

זה מעביר בכל מקרה גם כשיש תשובה נכונה ולא העברת אותו דרך השרת
אבל לפי מה שאני יודע בהקשה על * או # זה לא חוזר ואם יש שגיאה תעשה כמו שהוא אמר לך

קול הירושלמי

הודעהעל ידי קול הירושלמי » 20:35 16/01/2020

bc98400 כתב:
קול הירושלמי כתב:
מקוה שהובנתי. תודה רבה.

api_end_goto=/

זה מעביר בכל מקרה גם כשיש תשובה נכונה ולא העברת אותו דרך השרת
אבל לפי מה שאני יודע בהקשה על * או # זה לא חוזר ואם יש שגיאה תעשה כמו שהוא אמר לך

אני שם בסוף כל הודעה

&go_to_folder=/

וזה עוקף את ההגדרה דלעיל כשאין שום שגיאה

חזור אל “הגדרות במערכת”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים