שידור חי מדומה - מרובה קבצים - השמעת כל הקבצים בשלוחה בהתאם לזמן המוגדר

המנהלים: שמואל, רדיופון, כותב מוסמך, חוקר, אאד, קופת הקהל

שלמה קצין

Re: שידור חי מדומה - מרובה קבצים - השמעת כל הקבצים בשלוחה בהתאם לזמן המוגדר

הודעהעל ידי שלמה קצין » 21:04 26/03/2020

שלמה קצין כתב:
הלוי כתב:
שלמה קצין כתב:כעת הפיתוח המאד נדרש הוא - אפשרות שאחרי שגומר להשמיע קובץ מסוים בשידור - יעבור מיידית לקובץ הבא, (שלא נצטרך לבדוק כל קובץ כמה דקות בידיוק הוא וכמה שניות).

אני לא מבין
המערכת משמיעה את כל הקבצים בזה אחר זה
באם הקובץ השני יהיה לו שעה מוקדמת יותר, המערכת תשמיע קודם את הראשון(של השעה הכי מאוחרת), ומיד אחר כך את השני וכן הלאה.

ממש לא. אם יש לי שני קבצים שאני רוצה שישמיע את השני מיד אחרי השמעת הראשון, ואורך הקובץ הראשון הוא 5 דקות ו 30 שניות, יקח 30 שניות בין הקובץ הראשון לשני (ובכלל זה לא נוח לבדוק כל קובץ כמה אורכו כדי לקרוא לו שם).

הלוי?
אני צודק או לא?

הלוי

Re: שידור חי מדומה - מרובה קבצים - השמעת כל הקבצים בשלוחה בהתאם לזמן המוגדר

הודעהעל ידי הלוי » 10:13 27/03/2020

כשהתחלתי לעבוד עם המערכת לפני מספר ימים המערכת עבדה שברגע שיש קובץ שאמור להיות משודר בזמן עתידי, המערכת אמרה זמן ההמתנה לשידור הינו וכו' ולא שמעו שום שיעור. ובמצב הזה אם הכנסת כמה שיעורים והשיעור הראשון מתוכנן לזמן המאוחר ביותר, המערכת לא השמיעה כלום, וכשהגיע הזמן, שמעו את כל הקבצים ברצף.
עכשיו שמתי לב שתיקנו את זה, ושיעור עתידי לא חוסם את השלוחה. ובמצב הזה אתה צודק שאם רוצים שלא ישמעו את החלק השני לפני הראשון בכלל יש לחשב כמו שאמרת.
זה בנוגע לפעם הראשונה שזה משודר, כי מי שנכנס אחרי סיום השידור ישמע את הקבצים בסדר הפוך דהיינו קודם את החלק השני שתכננת לזמן מאוחר יותר.

חזור אל “הגדרות במערכת”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד